gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Beykoz Evden eve nakliyat

PDF Yazdır e-Posta

Filizoğlu Nakliyat İstanbul Beykoz ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

beykoz evden eve nakliyat, beykoz evden eve nakliye, beykoz ev taşıma, beykoz eşya taşıma, beykoz evden eve nakliyat firmaları, beykoz taşımacılık şirketleri, beykoz ofis taşıma, beykoz büro taşıma, beykkoz nakliye şirketleri, beykoz taşımacılık, beykoz ev eşyası depolama, istanbul beykoz evden eve nakliyat.

Beykoz Hakkında

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi 2009 yılı rakamlarına göre Beykoz ilçesinin toplam nüfusu 244,137'dir. Bu nüfusun yüzde 10'u köylerde yaşar, yıllık nüfus artış hızı binde 3'tür.

İstanbul'un, Boğaziçi'nin, Anadolu Yakasının en şirin ilçelerinden birisi olan Beykoz, hala müstakil bir tarihinin yazılmasını beklemektedir. Bu güzel kentin tarihini yazmayı başarabilenler, kültür dünyamıza çok önemli bir katkıda bulunmakla kalmayacaklar, kentin zengin tarihsel birikiminin de bir parçası olacaklardır.

Evden Eve Nakliyat

Taşıma İpuçları

- Evinizi toplamayın

- Eşyalarınızı karıştırmayın

- Kutulama ile uğraşmayın

 

Elbiselerim karışır mı?

Elbiseleriniz özel dolaplarımızda zarar gelmeden taşınır.Şüphe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Fiyatı neler etkiler?

Taşımacılıkta mesafe,taşınacak bölge,taşıma unsurları,eşya oranı gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sigorta neden önemlidir ?

Sigortasız taşımacılıkta eşyanız güvensiz taşınacağı için tercih edilmemelidir.Eşyanız bizim için değerlidir ve sizin emanetinizdir.