gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Eyüp Evden eve nakliyat

PDF Yazdır e-Posta

Filizoğlu Nakliyat İstanbul Eyüp ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat, eyüp evden eve nakliye, eyüp ev eşyası taşıma, eyüp ev taşıma, eyüp ev eşyası depolama, eyüp ofis taşıma, eyüp büro taşıma, eyüp taşımacılık, eyüp evden eve nakliye firmaları, eyüp nakliya, eyüp taşımacılık firmaları, eyüp ucuz nakliye firmaları, istanbul eyüp evden eve nakliyat.

Eyüp Hakkında

İlçe ismini, sınırları içinde türbesi bulunan Ebu Eyyûb el-Ensarî'den almaktadır. İstanbul'un Fethinden sonra Türklerin sur dışında kurduğu ilk yerleşim merkezi olan Eyüp'te başta Eyüp Sultan Camii olmak üzere Osmanlı döneminden kalma çok sayıda tarihi eser mevcuttur. III. Selimin annesi Mihrişah Valide Sultan’ın inşa ettirdiği imaret 200 yıldan beri faaliyetini sürdürmektedir. Tarihi Eyüp mezarlığında Osmanlı döneminin önemli asker, devlet adamı ve alimlerinin mezarları bulunmaktadır. Bilinenin aksine bölgede bir değil yedi sahabe mefdun bulunmaktadır. Şimdiki adı Alibeyköy olan Köpekyaylası önemli yerleşim alanlarındandır.

Evden Eve Nakliyat

Taşıma İpuçları

- Evinizi toplamayın

- Eşyalarınızı karıştırmayın

- Kutulama ile uğraşmayın

 

Elbiselerim karışır mı?

Elbiseleriniz özel dolaplarımızda zarar gelmeden taşınır.Şüphe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Fiyatı neler etkiler?

Taşımacılıkta mesafe,taşınacak bölge,taşıma unsurları,eşya oranı gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sigorta neden önemlidir ?

Sigortasız taşımacılıkta eşyanız güvensiz taşınacağı için tercih edilmemelidir.Eşyanız bizim için değerlidir ve sizin emanetinizdir.