gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden eve nakliyat

PDF Yazdır e-Posta

Filizoğlu Nakliyat İstanbul Büyükçekmece ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece evden eve nakliyat, büyükçekmece evden eve nakliye, büyükçekmece ev taşıma,büyükçekmece ev eşyası depolama, büyükçekmece ofis taşıma, büyükçekmece büro taşıma, büyükçekmece nakliye firmaları, büyükçekmece nakliyat şirketleri, büyükçekmece evden eve firmaları, büyükçekmece nakliyat, İstanbul büyükçekmece evden eve nakliyat.

Büyükçekmece Hakkında

Büyükçekmece 1958 yılına kadar Çatalcaya bağlı bir nahiyeydi. 19 Şubat 1958 yılında belediye olmuş ve ilk Belediye Başkanı olarak Kemal Şengöz göreve seçilmiştir. 1987 yılında bağımsız bir ilçe statüsü kazanarak Çatalca'dan tümüyle ayrılmıştır. 27 Mart 1994 yılında yapılan seçimlerde bugünkü Belediye Başkanı Dr. Hasan AKGÜN tarafından oluşturulan kentleşme projeleriyle modern bir kıyı kenti haline dönüşmüştür. İlçeyi batısından Slivri Kuzeyinden Çatalca Doğusundan Küçükçekmece ve Avcılar İlçeleri ile güneyinden Marmara Denizi çevreler. bu alan içinde yüzölçümü 213km2'dir. Merkez ilçeye bağlı 9 beldesi vardır.

 

Evden Eve Nakliyat

Taşıma İpuçları

- Evinizi toplamayın

- Eşyalarınızı karıştırmayın

- Kutulama ile uğraşmayın

 

Elbiselerim karışır mı?

Elbiseleriniz özel dolaplarımızda zarar gelmeden taşınır.Şüphe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Fiyatı neler etkiler?

Taşımacılıkta mesafe,taşınacak bölge,taşıma unsurları,eşya oranı gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sigorta neden önemlidir ?

Sigortasız taşımacılıkta eşyanız güvensiz taşınacağı için tercih edilmemelidir.Eşyanız bizim için değerlidir ve sizin emanetinizdir.