gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Gaziosmanpaşa Evden eve nakliyat

PDF Yazdır e-Posta

Filizoğlu Nakliyat İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat, gaziosmanpaşa evden eve nakliye, gaziosmanpaşa nakliye, gaziosmanpaşa nakliyat, gaziosmanpaşa ev taşıma, gaziosmanpaşa ofis taşıma, gaziosmanpaşa büro taşıma, gaziosmanpaşa ev eşyası taşıma, gaziosmanpaşa eşya nakli, gaziosmapaşa evden eve taşımacılık, gaziosmanpaşa ucuz evden eve nakliyat, istanbul gaziosmapaşa evden eve nakliyat, gaziosmapaşa ev eşyası depolama.

Gaziosmanpaşa Hakkında

İstanbul'un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy Mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950'li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır.

2008 yılı itibariyle Gaziosmanpaşa ilçesinden iki yeni ilçe, Arnavutköy ve Sultangazi ilçeleri doğmuş, Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki 5747 sayılı kanunla, Gaziosmanpaşa ilçesi üçe bölünmüştür. Yerel yönetimi, yerinden yönetimi daha da istenen kalitede sağlayacak bu düzenleme ile Gaziosmanpaşalılar, artık daha ulaşılabilir hizmet alacaktır.

Evden Eve Nakliyat

Taşıma İpuçları

- Evinizi toplamayın

- Eşyalarınızı karıştırmayın

- Kutulama ile uğraşmayın

 

Elbiselerim karışır mı?

Elbiseleriniz özel dolaplarımızda zarar gelmeden taşınır.Şüphe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Fiyatı neler etkiler?

Taşımacılıkta mesafe,taşınacak bölge,taşıma unsurları,eşya oranı gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sigorta neden önemlidir ?

Sigortasız taşımacılıkta eşyanız güvensiz taşınacağı için tercih edilmemelidir.Eşyanız bizim için değerlidir ve sizin emanetinizdir.