gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa Evden eve nakliyat

PDF Yazdır e-Posta

Filizoğlu Nakliyat İstanbul Bayrampaşa ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

bayrampaşa evden eve nakliyat, bayrampaşa evden eve nakliye, bayrampaşa ev taşıma, bayrampaşa ev eşyası taşıma,bayrampaşa ev eşyası depolama, bayrampaşa ofis taşıma, bayrampaşa büro taşıma, bayrampaşa evden eve nakliyat firmaları, bayrampaşa nakliyat, bayrampaşa nakliye, bayrampaşa ucuz nakliyat, istanbul bayrampaşa evdene ve nakliyat.

Bayrampaşa Hakkında

Bayrampaşa günümüzde 11 mahalleden ve yaklaşık 273 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. Bayrampaşa; iş, eğitim, kültür, alış-veriş ve önemli bir ulaşım noktasını bünyesinde barındırmasından dolayı nüfusu gün içinde 1 milyona yaklaşmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bayrampaşa, doğudan Eyüp, batıdan Esenler, güneyden Zeytinburnu, kuzeydoğudan Gaziosmanpaşa ile çevrilidir. Eyüp’ün bir semti olan Bayrampaşa’ya 1990 yılında ilçe statüsü verilmiştir.

Evden Eve Nakliyat

Taşıma İpuçları

- Evinizi toplamayın

- Eşyalarınızı karıştırmayın

- Kutulama ile uğraşmayın

 

Elbiselerim karışır mı?

Elbiseleriniz özel dolaplarımızda zarar gelmeden taşınır.Şüphe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Fiyatı neler etkiler?

Taşımacılıkta mesafe,taşınacak bölge,taşıma unsurları,eşya oranı gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sigorta neden önemlidir ?

Sigortasız taşımacılıkta eşyanız güvensiz taşınacağı için tercih edilmemelidir.Eşyanız bizim için değerlidir ve sizin emanetinizdir.