gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden eve nakliyat

PDF Yazdır e-Posta

Filizoğlu Nakliyat İstanbul Bahçelievler ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

bahçelievler evden eve nakliyat, bahçelievler evden eve nakliye, bahçelievler  ev taşıma, bahçelievler  ev eşyası taşıma, bahçelievler  ev eşyası depolama, bahçelievler  ofis taşıma, bahçelievler  büro taşıma, bahçelievler  nakliye firmaları, bahçelievler nakliyat şirketleri, bahçelievler sigortalı ev taşıma, istanbul bahçelievler evden eve nakliyat.

Bahçelievler Hakkında

İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. Yüzölçümü 16.7 kilometrekaredir.

Bahçelievler İlçesi, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. Bahçelievler’e bağlı bucak ve köy yoktur.

1950’li yıllara kadar bugün Bahçelievler ilçesinin bulunduğu bölgede Kocasinan ve Yenibosna köyleri vardı. Bahçelievler’in bulunduğu kesim, Bakırköy’ün O-1 karayolunun (eski E-5) kuzeyine doğru büyümesiyle oluşmuştur.

 

Evden Eve Nakliyat

Taşıma İpuçları

- Evinizi toplamayın

- Eşyalarınızı karıştırmayın

- Kutulama ile uğraşmayın

 

Elbiselerim karışır mı?

Elbiseleriniz özel dolaplarımızda zarar gelmeden taşınır.Şüphe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Fiyatı neler etkiler?

Taşımacılıkta mesafe,taşınacak bölge,taşıma unsurları,eşya oranı gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sigorta neden önemlidir ?

Sigortasız taşımacılıkta eşyanız güvensiz taşınacağı için tercih edilmemelidir.Eşyanız bizim için değerlidir ve sizin emanetinizdir.