gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Fatih Evden eve nakliyat

PDF Yazdır e-Posta

Filizoğlu Nakliyat İstanbul Fatih ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat, fatih evden eve nakliye, fatih taşımacılık, fatih ev taşıma, fatih ev eşyası taşıma, fatih ofis taşıma, fatih büro taşıma, fatih ev eşyası depolama, fatih evden eve nakliyat firmaları, fatih sigortalı taşımacılık, fatih evden nakliyat, fatih taşımacılık, istanbul fatih evden eve nakliyat.

Fatih Hakkında

Bugün Fatih ilçesine bağlı bir semt olan Eminönü, 1928'de İstanbul Merkez ilçesinin ikiye ayrılmasıyla ilçe haline gelmişti. Fatih ise, İstanbul’un merkez ilçesinde yer alan bir şube idi. 8 Mart 1984 yılında yapılan bir düzenlemeyle İstanbul, Büyükşehir Belediyesi’ne dönüştürülmüş; Fatih ise Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bir ilçe belediyesi durumuna getirilmişti. Ancak 29 Mart 2009 tarihinde yürürlüğe giren 5757 sayılı kanunla (*), Tarihi Yarımada’nın iki ilçesi, “Fatih” adı altında tek bir ilçeye dönüştürülmüştür.

Evden Eve Nakliyat

Taşıma İpuçları

- Evinizi toplamayın

- Eşyalarınızı karıştırmayın

- Kutulama ile uğraşmayın

 

Elbiselerim karışır mı?

Elbiseleriniz özel dolaplarımızda zarar gelmeden taşınır.Şüphe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Fiyatı neler etkiler?

Taşımacılıkta mesafe,taşınacak bölge,taşıma unsurları,eşya oranı gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sigorta neden önemlidir ?

Sigortasız taşımacılıkta eşyanız güvensiz taşınacağı için tercih edilmemelidir.Eşyanız bizim için değerlidir ve sizin emanetinizdir.