gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat

PDF Yazdır e-Posta

Filizoğlu Nakliyat İstanbul Bağcılar ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar evden eve nakliyat, bağcılar evden eve nakliye, bağcılar ev taşıma, bağcılar ev eşyası depolama, bağcılar ev nakliyat, bağcılar ofis taşıma, bağcılar büro taşıma, Bağcılar evden eve nakliyat firmaları, bağcılar nakliye şirketleri, bağcılar taşımacılık, bağcılar ucuz eşya taşıma, bağcılarda eşyamı taşımak istiyorum, İstanbul bağcılar evden eve nakliyat

Bağcılar Hakkında

Bağcılar, Osmanlı döneminde Rum ahalinin yaşadığı Mahmutbey Nahiyesi´nin köylerinden biriydi.

Mahmutbey Nahiyesi 1950´li yıllarda içinde jandarma karakolu, sağlık merkezi, eczanesi, postahanesi, elektrik birliği,sineması, misafirhanesi, köy muhtarlığı ve okul müdürlüğü lojmanı bulunan bir köy konağına sahipti. 1990´lı yıllara gelindiğinde hiç bir alt yapısı olmayan, çamur içinde yüzen sokakları ve caddeleriyle büyük bir köy hüviyetine bürünmüştü.

Bağcılar, 1992 yılına kadar Bakırköy Belediyesi´ne bağlı bir yerleşim birimi iken Kirazlı, Güneşli ve Mahmutbey semtlerinin birleştirilmesi sonucu 3806 sayılı yasa ile müstakil belediye ve ilçe haline getirilmiştir.

 

Evden Eve Nakliyat

Taşıma İpuçları

- Evinizi toplamayın

- Eşyalarınızı karıştırmayın

- Kutulama ile uğraşmayın

 

Elbiselerim karışır mı?

Elbiseleriniz özel dolaplarımızda zarar gelmeden taşınır.Şüphe duymanıza gerek kalmamaktadır.

Fiyatı neler etkiler?

Taşımacılıkta mesafe,taşınacak bölge,taşıma unsurları,eşya oranı gibi etkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Sigorta neden önemlidir ?

Sigortasız taşımacılıkta eşyanız güvensiz taşınacağı için tercih edilmemelidir.Eşyanız bizim için değerlidir ve sizin emanetinizdir.